CENTRUM MASAŻU I PROFILAKTYKI W SKIERBIESZOWIE

Szanowni Państwo

Przedstawiamy kolejną działalność gospodarczą uruchomioną w ramach udziału w projekcie pn.: „Świdnicki Inkubator Przedsiębiorczości 2” CENTRUM MASAŻU I PROFILAKTYKI W SKIERBIESZOWIE.

Firma z branży FIZJOTERAPEUTYCZNA – MASAŻE TERAPEUTYCZNE

Praca w „Centrum Masażu i Profilaktyki w Skierbieszowie” polega na wykonywaniu zabiegów i terapii związanych z masażem, w skład którego wchodzą: masaż leczniczy, masaż profilaktyczny, masaż sportowy orz strefę spa. Zabiegi są przeznaczone dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, dla sportowców zawodowych i amatorskich oraz dbających o zdrowie mięśni. Punkt świetnie się sprawdza w potrzebach społecznych, bardzo pomaga. Działanie na terenie gminy Skierbieszów oraz innych gmin.

Dane do kontaktu:

WŁAŚCICIEL: MATEUSZ KOWALSKI

SIEDZIBA FIRMY: UL. RYNEK 27, 22-420 SKIERBIESZÓW

TELEFON DO KONTAKTU: 794 732 051

ADRES WWW: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083259186283

E-MAIL: centrum_mip922@op.pl

Zapraszamy do korzystania z oferowanych usług firmy CENTRUM MASAŻU I PROFILAKTYKI W SKIERBIESZOWIE.

CENTRUM MASAŻU I PROFILAKTYKI W SKIERBIESZOWIE
Może być zdjęciem przedstawiającym szpital i tekst „CENTRUM MASAŻU I PROFILAKTYKI w SKIERBIESZOWIE Dzien gmina Skierbieszów gmina Grabowiec 한 gmina Sitno Wojsławice raśniczyn Stary Zamość CENTRUM MASAŻU PROFILAKTYKI SKIERBIESZOWIE masaż profilaktyczny masaż leczniczy masaż sportowy .masaże spa”
CENTRUM MASAŻU I PROFILAKTYKI W SKIERBIESZOWIE
CENTRUM MASAŻU I PROFILAKTYKI W SKIERBIESZOWIE

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Świdnicki Inkubator Lotniczy Spółka z o.o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 9 „RYNEK PRACY”, Działanie 9.3 „Rozwój przedsiębiorczości”.

Zespół Projektu

Projekt realizowany w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Świdniku