POMOC DROGOWA 24/7 MIROSŁAW WALCZAK

Szanowni Państwo

Przedstawiamy kolejną działalność gospodarczą uruchomioną w ramach udziału w projekcie pn.: „Świdnicki Inkubator Przedsiębiorczości 2” POMOC DROGOWA 24/7 MIROSŁAW WALCZAK

Firma z branży POMOC DROGOWA, HOLOWANIE, TRANSPORT SAMOCHODÓW/MOTORYZACYJNA

Firma oferuje usługi z zakresu pomocy drogowej i holowania (52.21.Z). Jest to działalność usługowa, która wspomaga transport lądowy. Generalnie zadaniem pomocy drogowej jest pomaganie osobom, których samochody odmówiły posłuszeństwa – na skutek awarii lub wypadku, nie mogą poruszać się samodzielnie. Transport wykonywany jest z miejsc awarii lub wypadków do serwisów, ubezpieczalni czy też w inne miejsce. Oczywiście to główny zakres działalności pomocy drogowej. Samochodem – lawetą można transportować pojazdy również w innych celach.

Oferta firmy jest skierowana do osób prywatnych jak i firm motoryzacyjnych.

Osoby prywatne, których auto uległo awarii lub brało udział w kolizji i nie jest dopuszczone do dalszej jazdy.

Firmy (warsztaty, parkingi strzeżone, lakiernie, itp.) większość firm prowadzących działalności związane z naprawami mechanicznymi czy powypadkowymi zleca transport ww. pojazdów.

Firma świadczy usługi w zakresie transportu na auto-lawecie pojazdów na terenie miasta Świdnika, ale w razie potrzeby również całego kraju.

Wyróżnia firmę na rynku przede wszystkim dyspozycyjność 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

Dane do kontaktu:

WŁAŚCICIEL: MIROSŁAW WALCZAK

SIEDZIBA FIRMY: UL. ŚWIERKOWA 25, 21-040 ŚWIDNIK  

TELEFON DO KONTAKTU: 695 662 653

E-MAIL: lawetaswidnik@interia.pl

Zapraszamy do korzystania z oferowanych usług firmy POMOC DROGOWA 24/7 MIROSŁAW WALCZAK.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Świdnicki Inkubator Lotniczy Spółka z o.o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 9 „RYNEK PRACY”, Działanie 9.3 „Rozwój przedsiębiorczości”.

Zespół Projektu

Projekt realizowany w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Świdniku