X Jubileuszowa edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich w dniu 14 maja 2013 r. w Janowie Lubelskim

Szanowni Państwo

w związku z organizowanym w dniu 14 maja 2023 r. przez Departament Zarządzania Programami Regionalnymi (DZ PR ) wydarzeniem plenerowym w ramach X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) przekazujemy otrzymaną informację wraz z zaproszeniem do udziału w wyżej wymienionym wydarzeniu.

Organizowany w Janowie Lubelskim finał DOFE będzie wydarzeniem pełnym różnorodnych atrakcji. Organizatorzy chcą w tym dniu przede wszystkim pokazać beneficjentów, którzy skorzystali z możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich, a także przybliżyć projekty oraz inwestycje powstałe dzięki wsparciu środków z Unii Europejskiej.

W ramach imprezy atrakcje na terenie Zoom Natury będą bezpłatne tj. wejście do Parku Rekreacji, zwiedzanie Laboratoriów Wiedzy i korzystanie z Parku Kreatywnego oraz wszystkie warsztaty. Ponadto na uczestników czekać będą: konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla najmłodszych, stoiska beneficjentów i ekspertów Funduszy Europejskich oraz występy podopiecznych Janowskiego Ośrodka Kultury i Teatru Muzycznego w Lublinie. Całość imprezy zakończą koncerty gwiazd: zespołu LemON (godz. 18:00) i Kamila Bednarka (godz. 19:30) oraz pokaz laserowy.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 (wejście na teren Zoom Natury oraz rozpoczęcie atrakcji) .

Oficjalne otwarcie finałowej X Jubileuszowej edycji DOFE przez Pana Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego zaplanowane jest na godz. 14:00.

Projekt realizowany w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Świdniku