FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA WOJCIECH DRYJA

Szanowni Państwo

Przedstawiamy jeszcze jedną działalność gospodarczą uruchomioną w ramach udziału w projekcie pn.: „Świdnicki Inkubator Przedsiębiorczości 2” FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA WOJCIECH DRYJA.

Firma z branży: TYNKOWANIE, POSADZKARSTWO, TAPETOWANIE I OBLICOWANIE ŚCIAN, MALOWANIE I SZKLENIE, WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE.

Do głównych usług świadczonych przez firmę zalicza się tynkowanie, posadzkarstwo, tapetowanie i oblicowanie ścian, malowanie i szklenie, remontowanie, wykańczanie nowych mieszkań, układanie glazury i terakoty, kładzenie gładzi tynkowej oraz tynków min. strukturalnych.

Oferta skierowana jest do klienta indywidualnego jak i klienta biznesowego – urzędy, biura, firmy, szkoły, przedszkola itp.

Firmę moją wyróżnia jakość świadczonych usług, czas realizacji oraz cena.

Dane do kontaktu:

WŁAŚCICIEL: WOJCIECH DRYJA

SIEDZIBA FIRMY: UL. NIECAŁA 5/16, 20-126 LUBLIN

TELEFON DO KONTAKTU: +48 690 241 089

E-MAIL: dryjawojciech@wp.pl

Zapraszamy do korzystania z oferowanych usług FIRMY REMONTOWO-BUDOWLANEJ WOJCIECH DRYJA.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Świdnicki Inkubator Lotniczy Spółka z o.o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 9 „RYNEK PRACY”, Działanie 9.3 „Rozwój przedsiębiorczości”.

Zespół Projektu

Projekt realizowany w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Świdniku