SPA FOR DOG – USŁUGI GROOMERSKIE BOŻENA MOJEK

Szanowni Państwo

Przedstawiamy działalność gospodarczą uruchomioną w ramach udziału w projekcie pn.: „Świdnicki Inkubator Przedsiębiorczości 2” SPA FOR DOG – USŁUGI GROOMERSKIE BOŻENA MOJEK.

Firma z branży USŁUGI – FRYZJER ZWIERZĄT (GROOMER).

Spa For Dog oferuje kompleksową pielęgnację zwierząt (psy, koty, króliczki) opartą o wiedzę i miłość do wykonywanej pracy. Strzyżenia, trymowania zgodne z wzorcami lub komercyjne fryzury dobierane według upodobań klienta.

Spa For Dog wyróżnia się na rynku posiadaniem wanny Spa – służącej do hydroterapii i ozonoterapii wspomagającej okrywę właściwą zwierząt i skórę.

Dane do kontaktu:

WŁAŚCICIEL: BOŻENA MOJEK

SIEDZIBA FIRMY: UL. PROJEKTOWANA 5, 21-050 PIASKI

TELEFON DO KONTAKTU: 507 284 888

E-MAIL: spafordog@gmail.com

Zapraszamy do korzystania z oferowanych usług firmy SPA FOR DOG – USŁUGI GROOMERSKIE BOŻENA MOJEK. Wiedza połączona z pasją to z pewnością cechy charakterystyczne uruchomionej firmy.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Świdnicki Inkubator Lotniczy Spółka z o.o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 9 „RYNEK PRACY”, Działanie 9.3 „Rozwój przedsiębiorczości”.

Zespół Projektu

Warto obejrzeć wybrane efekty pracy realizowanych usług.

Galeria 1

Galeria 2

Galeria 3

Galeria 4

Galeria 5

Galeria 6

Galeria 7

Galeria 8

Projekt realizowany w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Świdniku